Packaging Innovations

 

 

31.05-1.06.2022

Warszawa

INNOFORM®

 

 

27-29.09.2022

Bydgoszcz

KOMPOZYT-EXPO®

 

 

28-29.09.2022

Kraków

SYMAS®

 

 

19-20.10.2022

Kraków

MAINTENANCE

 

 

19-20.10.2022

Kraków

FASTENER POLAND®

 

 

19-20.10.2022

Kraków

 

 

 

 

 

 

KOTWICA

Packaging Innovations

Packaging Innovations to targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów. Wydarzenie wyróżnia formuła konkretnych spotkań biznesowych, ciekawa oferta produktowa, liczne innowacje, a także bogaty program towarzyszący pełen inspirujących wykładów i warsztatów oraz konferencje branżowe.

 

31.05-1.06.2022, EXPO XXI Warszawa

KOTWICA

 

 

INNOFORM

Targi INNOFORM® na dobre zadomowiły się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na taką właśnie imprezę targową, szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej.


Największym atutem imprezy jest szeroka oferta Wystawców, którzy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Równie istotny jest program merytoryczny. Dużą popularnością cieszy się Strefa Usług Przemysłowych. To propozycja szczególnie polecana firmom, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn i posiadają wolne moce produkcyjne oraz są gotowe przyjąć nowe zlecenia!

 

27-29.09.2022, BCTW Bydgoszcz

KOTWICA

 

 

KOMPOZYT-EXPO

Najważniejsze wydarzenie branży kompozytowej w Polsce! Udział w Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®  jest gwarancją dostępu do praktycznej wiedzy oraz szansą na zdobycie doświadczenia płynącego wprost od ekspertów. Na zwiedzających czekać będą technologiczne i produktowe innowacje z całego świata.


28-29.09.2022, EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

FASTENER POLAND

5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® to pierwsze targi tego typu, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Do współpracy zapraszamy firmy, mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. Do udziału zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy handlowe.


19-20.10.2022, EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

SYMAS

13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® - to spotkanie mające na celu przedstawienie technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Targi odwiedzane są przez przedstawicieli każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie.​


19-20.10.2022, EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

MAINTENANCE

13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE to jedyna impreza targowa w Polsce, która w kompleksowy sposób przedstawia technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji. Targi odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu (m.in. metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego). Ogromną zaletą imprezy jest różnorodność branż.

 

19-20.10.2022, EXPO Kraków

KOTWICA

KOTWICA

Patronat honorowy nad wydarzeniami objęli:

Marszałek Województwa Małopolskiego

Witold Kozłowski

Prezydent Miasta Krakowa

Jacek Majchrowski