INNOFORM

9-11.03.2021

 

 

PACKAGING INNOVATION

15-16.09.2021

 

 

KOMPOZYT-EXPO®

29-30.09.2021
SYMAS®

29-30.09.2021
MAINTENANCE

29-30.09.2021
FASTENER POLAND®

5-7.10.2021
ASSEMBLY GO

5-7.10.2021
INTER TECH TOOLS

5-7.10.2021
EUROTOOL

5-7.10.2021
ANTYCOVID EXPO®

Zmieniona formuła Targów INNOFORM®

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają w dniach 20-22 kwietnia 2021r. na Konferencję Branży Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM® w formule on-line.​

więcej
Zapraszamy na konferencję e-ANTYCOVID EXPO

Targi w Krakowie udowodniły, że sprawdzają się nie tylko jako organizator wydarzeń offline, ale również online. Już 28.01 zapraszają na konferencję e-ANTYCOVID EXPO, która będzie kontynuacją pierwszyc...

więcej
Nowe daty targów, nowe możliwości dla firm

Targi w Krakowie opublikowały daty imprez przemysłowych planowanych na drugą połowę 2021 roku. W kalendarzu znajdziemy cenione od lat wydarzenia oraz kilka interesujących nowości. Jak zdradzają organi...

więcej
e-ANTYCOVID EXPO: Cykl bezpłatnych webinarów dla branży przemysłowej

Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO zorganizowane w październiku w EXPO Kraków, odbiły się głośnym echem m.in. w branży przemysłowej. Było to pierws...

więcej

 


 

 

 

 

 

KOTWICA

 

 

INNOFORM

5. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami, a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie.​ W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem.

 

9-11 marca 2021

 

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, Bydgoszcz

KOTWICA

 

 

KOMPOZYT-EXPO

Najważniejsze wydarzenie branży kompozytowej w Polsce!  Udział w Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®  jest gwarancją dostępu do praktycznej wiedzy oraz szansą na zdobycie doświadczenia płynącego wprost od ekspertów. Na zwiedzających czekać będę technologiczne i produktowe innowacje z całego świata.

 
29-30 września 2021
 
EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

SYMAS

12. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® - to spotkanie mające na celu przedstawienie technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Targi odwiedzane są przez przedstawicieli każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie.​

29-30 września 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

MAINTENANCE

12. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE to jedyna impreza targowa w Polsce, która w kompleksowy sposób przedstawia technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji. Targi odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu (m.in. metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego). Ogromną zaletą imprezy jest różnorodność branż.


29-30 września 2021


EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

FASTENER POLAND

4. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND® to pierwsze targi tego typu, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Do współpracy zapraszamy firmy, mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. Do udziału zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy handlowe.

 

5-7 października 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA
ASSEMBLY GO

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Wydarzenie dedykowane będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

 

5-7 pażdziernika 2021

 

EXPO Kraków

KOTWICA

 

 

INTER TECH TOOLS


Targi INTER TECH TOOLS są odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży narzędziowej. Podkreślą znaczenie polskich firm na arenie międzynarodowej oraz ułatwią wymianę wiedzy i doświadczeń. Branża narzędziowa przeżywa w Polsce ogromy rozkwit.


5-7 pażdziernika 2021


EXPO Kraków

KOTWICA
EUROTOOL

Nowa odsłona kultowych Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Wydarzenie, które przez wiele lat było jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej powraca uzupełnione o nowe, aktualne tematy (usługi, serwisowanie i modernizacje).

 

5-7 pażdziernika 2021

 

EXPO Kraków

ANTYCOVID EXPO

Targi ANTYCOVID EXPO to nie tylko okazja do przetestowania najlepszych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne podczas tradycyjnych targów, ale także szereg wydarzeń online. W ramach targów e-ANTYCOVID EXPO cyklicznie realizowane są eksperckie webinary i konferencje. Projekt uzupełnia Internetowy Katalog Firm – pełna oferta antycovidowa w jednym miejscu. Przed nami kolejne edycje we Wrocławiu oraz Bydgoszczy.

 

Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail