SYMAS®

11 Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas - to spotkanie mające na celu przedstawienie technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Targi odwiedzane są przez przedstawicieli każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie.

DATA: 2-3 października 2019

 

MIEJSCE: EXPO Kraków

 


MAINTENANCE

10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, która w kompleksowy sposób przedstawia technologie i metody służące zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji. Targi odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu (m.in. metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego). Ogromną zaletą imprezy jest różnorodność branż. 


DATA: 2-3 października 2019


MIEJSCE: EXPO Kraków


KOMPOZYT-EXPO®

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa stale poszerza swój zakres o nowe dziedziny, a udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. To nie tylko miejsce promocji nowoczesnych zastosowań materiałów kompozytowych, ale swoista areną prezentacji technologii i projektów wykraczających poza to, co uznajemy za współczesne. 

 

DATA: 8-9 października 2019

 

MIEJSCE: EXPO Kraków

 

 

 

FASTENER POLAND® 

3. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia - FASTENER POLAND® to pierwsze targi tego typu, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Do współpracy zapraszamy firmy, mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. Do udziału zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy handlowe. 

 

DATA: 8-9 października 2019

 

MIEJSCE: EXPO Kraków

 

   
 


INNOFORM®

4. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami, a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie.​ W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem.

 

DATA: 3-5 marca 2020

 

MIEJSCE:  Bydgoskie Centrum
Targowo-Wystawiennicze, Bydgoszcz

 

 

Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail