Aby zakład produkcyjny był efektywny i rentowny konieczna jest jego ciągła modernizacja i śledzenie branżowych nowości w myśl założeń Przemysłu 4.0. Dynamika zmian na rynku pokazuje, że o najlepszych pomysłach i rozwiązaniach najlepiej uczyć się bezpośrednio od ekspertów podczas profesjonalnych spotkań i rozmów. Dla specjalistów z zakresu UR okazją do poznania branżowej wiedzy i zapoznania się z nowościami na rynku bez wątpienia będzie 7. konferencja „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. Ten 2-dniowy cykl spotkań odbędzie się w ramach 9. Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE.

Równocześnie z wystawą odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS. Spotkanie co roku gromadzi liderów rozwiązań technologicznych usprawniających procesy związane z materiałami sypkimi. Niezależnie od tego czy problem dotyczy sposobów przechowywania, kontroli poziomu czy odpowiedniej ochrony przed wybuchami pyłów, udział w targach pozwoli na zapoznanie się z najlepszymi dostępnymi na rynku technologiami.

Innowacje produktowe, nowe rozwiązania dedykowane przemysłowi i solidna dawka wiedzy inżynieryjnej – to wszystko podczas Targów MAINTENANCE i SYMAS.