Przemysłową jesień w EXPO Kraków 2-3 października rozpoczynają jubileuszowe 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance oraz 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Pierwsze z nich, czyli Maintenance, to jedyne tego typu targi w Polsce, które zajmują się kompleksowo tematyką płynnego ruchu i unikania nieplanowanych przestojów produkcyjnych. Druga, czyli SyMas, dotyczy materiałów sypkich i masowych. Doskonałe grono specjalistów zapewnia, że znajdziemy tam odpowiedzi na pytania dotyczące technologii przetwarzania, przeładunku, transportu, magazynowania, separacji i pakowania tych materiałów.

Niecały tydzień później, bo już 8-9 października mamy okazję zobaczyć się 10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® oraz 3. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia - FASTENER POLAND®. Obydwie imprezy targowe mają wyjątkowe znaczenie dla branży. KOMPOZYT-EXPO jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. W związku z tym skupia liderów z zakresu produkcji, obróbki i przetwarzania materiałów kompozytowych. Z kolei trzecia edycja targów FASTENER POLAND to jedyne w naszej części Europy wydarzenie dotyczące łączenia materiałów.
 
Jesteś zainteresowany powyższymi wydarzeniami? Więcej informacji znajdziesz na stronach poszczególnych wydarzeń Maintenance, SyMas, KOMPOZYT-EXPO® oraz FASTENER POLAND®.